przed wyjazdem Mariusza wybraliśmy się na wycieczkę po St.Lucia – postanowiliśmy zobaczyć Pitonsy od strony lądu – cudownie spędzony czas, wspaniałe widoki…


przed wyjazdem Mariusza wybraliśmy się na wycieczkę po St.Lucia – postanowiliśmy zobaczyć Pitonsy od strony lądu – cudownie spędzony czas, wspaniałe widoki…
