Pozostańmy w kontakcie :)


nasza poczta jachtowo / blogowa:
katharsis2@katharsis2.pl

Jeśli chcesz – zostaw komentarz poniżej:)

31 komentarzy

 1. Panie Kapitanie!!!!!!
  Serdecznie gratulujemy. Z uwagą śledzimy Wasze rejsy.
  Pozdrawiamy całą załogę. Romek Jaskólski oraz młodzi żeglarze z inowrocławskich Domów Dziecka

 2. Dawno nie bylo wiesci od Was 🙁 mam nadzieje, ze wszystko u Was w nailepszym porzadku!

 3. Trzymam kciuki za dalsze plany , super jak by sie dalo zrealizowac wspolnie

 4. Witam i gratuluję Wielkiego Wyczynu. Wspaniała przygoda za Wami. Tylko pozazdrościć. A propos “uciekającej” zastawy stołowej małą podpowiedz od dawnego stewarda z floty handlowej. U mnie zawsze sprawdzał się mokry obrus a na większe przechyły more ręczniki frote. Na rozlane płyny działa jak gąbka i chroni kolana a dla reszty zastawy jest wystarczającym hamulcem. Proszę wykorzystać na kolejnych wyprawach. Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam ze Szczecina. Bogdan Sołtysiak

 5. Najrudniejsze są ostatnie mile i wymagają najwięcej wysiłku psychicznego.Pozdrawia entuzjasta Waszego Wielkiego Czynu Sportowego.Mimo kulinarnych trudności,smacznego jajka a dyngusa macie co chwilę.

 6. Cześć Mariusz ,
  To ja Uzar ,
  Pozwól że i ja dołączę do grona dumnych z Waszych osiągnieć , tym bardziej , że w Czerwcu po wielu latach mieliśmy okazję na wspominki z naszych studenckich czasów .
  Myślę , że macie świadomość tego , że wasz sukces jest również dla nas znajomych i kolegów powodem do radości .
  Jeszcze raz gratulacje !

  Mariusz i Hania Uzarowicz

 7. Gratulacje!!! Jesteście wspaniali 😊
  Szczególne uściski dla Hani

 8. Wielkie gratulacje! Jestescie Wielcy, Dzielna Zalogo! Wracajcie zdrowo i bezpiecznie!

 9. Początek pętli w okół Antarktydy 07.01.2018r,zamknięcie okrążenia 20.03.2o18r.Można tylko gratulować załodze ogromnego wysiłku,wytrzymałości, hartu ducha w pokonywaniu żeglarskich trudów w tym wielkim przedsięwzięciu, fanatykom mórz i oceanów.

 10. Kipiel i okropności Hornu za Wami.W miarę ubywania zapasów,jednostka Wasza zmniejsza wyporność i szybciej osiągnie cel.Życzę dłuższych przerw w miotaniu jachtem.Wasz kibic z domowego ciepełka.

 11. W Gdańsku cieplejsza zima jak u Was lato(9st w plusie).Wytrwałości w roztropnym animuszu pokonywania planowanej trasy wśród wielorybów i lodów,życzy entuzjasta Waszej pionierskiej wyprawy.

 12. Pozdrawiam dzielnych z najdzielniejszych łamaczy fal i poskramiaczy wichrów bieguna południowego.J Owsiak pewnie byłby rad gdybyście go usatysfakcjonowali.

 13. Z przyjemnością i napięciem śledzę kolejne dni wyprawy i obserwuje jak magiczny kursor posuwa się do przodu. Za chwile nastąpi ważny moment przekroczenia 60 równoleżnika S i zacznie się odliczanie 80 dni. Trzymam kciuki i pozdrawiam całą załogę. dzięki za ciekawe relacje i foty. Arek

 14. Good day I saw your yacht in Cape town and see you are traveling a lot. Are on a world trip? We are planning one and unfortunately I cannot read polish, good sailing arie kootwijk Netherlands

 15. Miałem przyjemność poznać Ojca Pana Mariusza podczas Waszego pobytu w Gdyni. Udzielałem mu rehabilitacji a on odwdzięczał się niesamowitymi opowieściami o Waszych przygodach:) no i widzę, że są coraz ciekawsze!
  Pozdrawiam i zapraszam ponownie 🙂
  Stopy wody pod kilem!

 16. Hello Marius and Hanna, we met at Angama recently. Just want to say hi and wish you both good sailing and times. If you are ever in Laguna area, please let us know. We had a great evening with you.

  Steve & Herma Brenneis

 17. Super! Pozdrawiam 🙂

 18. Witam. Śledzę Was od Antarktydy . dociera do mnie jaki niesprawiedliwy jest ten świat ☺ Widzę, że często wymieniacie załogi. Czy “obcych” też przyjmujecie na pokład? Jeżeli tak to na jakich zasadach? Trochę doświadczenia żeglarskiego posiadam
  ☺.
  Mariusz z Gliwic

 19. Pięknie dziękujemy Wam za wspaniałe relacje z rejsu i cudowne zdjęcia.
  Wracajcie szczęśliwie do domu.

 20. dla mnie góry są wyzwaniem., ale to co Wy osiągnęliście… wielki szacunek i podziw, gratuluję… A może podzielilibyście się swoimi wrażeniami z podróży z młodzieżą w naszej szkole,- byłaby to wspaniała lekcja. Podziwiam ludzi którzy nie boją się realizować własnych marzeń. Ela

 21. Kibicuję Wam z całego serca. Podziwiam wiedzę i rozsądek. Zazdroszczę widoków i przeżyć. Czytając Wasze relacje choć na kilka minut przenoszę się w magiczny świat : jachtem w zimne. Jeśli kiedykolwiek traficie do Szczecina z przyjemnością Was ugoszczę. Hani – 100 lat spełniania marzeń.
  Też Hania.

 22. Hejka, mało piszecie strasznie – Selma płynie – Wy chyba czekacie na lepszą pogodę zakotwiczeni? – napiszcie coś. Śwagier ognia :). Rzeszowiacy są z Wami. Jakby ktoś nie widział gdzie to jest – koło Ukrainy.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.