Przepraszam, że pod tym zdjęciem mojego brata uprawiam prywatę, ale nie mam innej możliwości – skończył Mu się internet. Życzę Wieśkowi, Darii, kapitanowi i całej załodze pięknych Świąt. Ta piosenka jest dla wszystkich, ale głównie dla Niego, żeby wiedział, że się nie daję. Ahoj!
Nawet gdy świat doskwiera mi,
ja płynę, płynę ku światłu.
Gdy ostry cierń w mym ciele tkwi
nie tracę z oczu swej gwiazdy.
I chociaż krucha jest jak szkło
moja siostra nadzieja,
do portu wnet dopłynę z nią,
bo port w swym sercu mam../x2
Nade mną niebo pełne gwiazd,
we mnie miłości ocean..
Dzieciątko przyszło znów na świat,
Lśni Gwiazda Betlejemska…
I chociaż krucha jest jak szkło
moja siostra nadzieja…
do portu wnet dopłynę z nią
bo port w swym sercu mam./x2
Przepraszam, że pod tym zdjęciem mojego brata uprawiam prywatę, ale nie mam innej możliwości – skończył Mu się internet. Życzę Wieśkowi, Darii, kapitanowi i całej załodze pięknych Świąt. Ta piosenka jest dla wszystkich, ale głównie dla Niego, żeby wiedział, że się nie daję. Ahoj!
Nawet gdy świat doskwiera mi,
ja płynę, płynę ku światłu.
Gdy ostry cierń w mym ciele tkwi
nie tracę z oczu swej gwiazdy.
I chociaż krucha jest jak szkło
moja siostra nadzieja,
do portu wnet dopłynę z nią,
bo port w swym sercu mam../x2
Nade mną niebo pełne gwiazd,
we mnie miłości ocean..
Dzieciątko przyszło znów na świat,
Lśni Gwiazda Betlejemska…
I chociaż krucha jest jak szkło
moja siostra nadzieja…
do portu wnet dopłynę z nią
bo port w swym sercu mam./x2