Napisane przez: Hanuś | 2010/10/03

Moorea

Ledwo zdążyliśmy rzucić kotwicę w uroczej zatoce d’Opunohu przy Moorea, a Małgosia z Piotrem już planowali, gdzie by tu zanurkować…. Oj nie było czasu na leniuchowanie. Pianki, butle, maski, płetwy i do wody. Widoczność już nie taka jak na Rangoroa, ale i tak nurkowanie świetne.
Ze spraw kulinarnych, to Tomcio z Gosią wyczarowali przepyszne sushi, a Mariusz upiekł rozpływającego się w ustach indyka…. Łódka regatowa, najlepsza restauracja na oceanach, centrum nurkowe…. ależ ta Katharsis jest wszechstronna.


Responses

  1. Pani Bosman, pozdro z pl, w ramach chwalenia się, żeby nie było że tylko Wy macie się czym chwalić, powiem że zakończyłem mój sezon zawodów MTB na 25 miejscu ( po 9 startach i przy 320 sklasyfikowanych zawodnikach ) a żeby nie było, że niby co to ma wspólnego z pływaniem po oceanach, to powiem tylko że połowa z tych startów odbywała się w takim błocie że jeszcze troszkę a Wasz transatlantyk mógłby pływać obok zawodników, nabyłem umiejętności degustacji błota w trakcie jazdy i potrafię docenić i rozróżnić aromat błota z np. jeleniej góry i ustronia . Pozdro dla Lorda Protektora i Pozostałych . Robert


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: