Napisane przez: Hanuś | 2011/03/08

Morze jest pasją, a także lekarstwem

Dla nas morze jest pasją, a dla innych może być lekarstwem. Moja przyjaciółka Agata prowadzi fundację, która opiekuje się dziećmi cierpiącymi na choroby zagrażające ich życiu, takie jak zanik mięśni czy mukowiscydoza. Jednym z jej podopiecznych, a jednocześnie współpracownikiem jest Artur, który choruje na zanik mięśni i zbiera środki na turnus rehabiltacyjny nad morzem. Morski klimat w znaczący sposób poprawia jego odporność. Dzięki takim wyjazdom przez kilka miesięcy nie dopadają Artura infekcje, co procentuje dłuższym okresem bez zaostrzeń choroby. Możecie mu pomóc dołączając się do zbiórki na stronie: http://www.siepomaga.pl/f/niesiemynadzieje/c/230.
Pomóżmy pojechać Arturowi nad morze. Na jednym z warsztatów fundacji, odbywających się zeszłej wiosny w Poznaniu miałam okazję poznać Artura. To bardzo silny i niepoddający się chorobie gość. Ja na pewno mu pomogę. Może i ktoś z Was wyściuła jakiś grosz.
Proszę Was również o przekazanie 1% podatku na fundację Agaty, jedyne co trzeba zrobić to wpisać nr KRS w rocznym rozliczeniu podatkowym: Fundacja Niesiemy Nadzieję KRS 0000264888. Więcej informacji na stronie http://www.niesiemynadzieje.pl
Agata jest moją przyjaciółką od wielu lat i wiem, że można jej ufać. Widzę efekty jej pracy i wdzięczność w oczach tych dzieciaków.


Responses

  1. […] przyjaciółkę Agatę (wpis z 03.03.2011: „Morze jest pasją, a także lekarstwem”). https://niesprzedawajcieswychmarzen.wordpress.com/2011/03/08/morze-jest-pasja-a-takze-lekarstwem/ Zbliża się termin składania zeznań podatkowych do Urzędów Skarbowych. Jeśli jeszcze tego nie […]


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: