Morze jest pasją, a także lekarstwem


Dla nas morze jest pasją, a dla innych może być lekarstwem. Moja przyjaciółka Agata prowadzi fundację, która opiekuje się dziećmi cierpiącymi na choroby zagrażające ich życiu, takie jak zanik mięśni czy mukowiscydoza. Jednym z jej podopiecznych, a jednocześnie współpracownikiem jest Artur, który choruje na zanik mięśni i zbiera środki na turnus rehabiltacyjny nad morzem. Morski klimat w znaczący sposób poprawia jego odporność. Dzięki takim wyjazdom przez kilka miesięcy nie dopadają Artura infekcje, co procentuje dłuższym okresem bez zaostrzeń choroby. Możecie mu pomóc dołączając się do zbiórki na stronie: http://www.siepomaga.pl/f/niesiemynadzieje/c/230.
Pomóżmy pojechać Arturowi nad morze. Na jednym z warsztatów fundacji, odbywających się zeszłej wiosny w Poznaniu miałam okazję poznać Artura. To bardzo silny i niepoddający się chorobie gość. Ja na pewno mu pomogę. Może i ktoś z Was wyściuła jakiś grosz.
Proszę Was również o przekazanie 1% podatku na fundację Agaty, jedyne co trzeba zrobić to wpisać nr KRS w rocznym rozliczeniu podatkowym: Fundacja Niesiemy Nadzieję KRS 0000264888. Więcej informacji na stronie http://www.niesiemynadzieje.pl
Agata jest moją przyjaciółką od wielu lat i wiem, że można jej ufać. Widzę efekty jej pracy i wdzięczność w oczach tych dzieciaków.

Kategorie:Fundacja Niesiemy Nadzieję, ZZZ - Kategorie niegeograficzne

1 komentarz

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: